22 d’abril 2014

Firmes de Norma Editorial per Sant Jordi: Barcelona i Palma

FACEBOOK SANTJORDI01


A BARCELONA:

NORMA COMICS – Passeig de Sant Joan 9
11 a 12h - SANGRE DE BARRIO - Jaime Martín
11 a 12h - LA ODISEA - Francisco Pérez Navarro i Josep Mª Martín Saurí
11 a 12h - BANDA STERN - Claudio Stassi
12 a 13h - EL ÁNGELUS Josep Homs
12 a 13h - TIEMPO DE HÉROES: 1. La venganza de Pekinp - Jordi Armengol, Daniel Estorach, Estela Gaona, Julián López i Fany Carmona
12 a 13h - CRÒNIQUES D'UN HEROI URBÀ - Daniel Estorach i Julián López
13 a 14h - MUSES - Conrad Roset
13 a 14h - LA SÈRIE DE LA TEVA VIDA - Joan Sanz i Marc Zanni
13 a 14h - LYDIE - Jordi Lafebre
13 a 14h - BARCELONA - Jaume Vidal i Pep Brocal
13 a 14 h - MACBETH - Josep Mª Polls i Jordi Sempere
15 a 16h - ENJAMBRE - Srta. M, Paulapé, Susanna Martín i Clara Tanit
15 a 16h - ALÍCIA EN UN MÓN REAL - Susanna Martín
16 a 17h - LA PIEL DEL OSO - Oriol Hernández
16 a 17h - EL LIBRO DE LOS TIBURONES - Álvaro Carmona
17 a 18h - LEYENDAS DE CIPANGO - Ruth Martínez, Antonio Plazas i Mitsuko Fukui
17 a 18h - KHALID - Damián y Jordi Pastor
17 a 18h - BLECHKOLLER Damián
18 a 19h - PLAGIO: EL SECUESTRO DE MELINA - Joan Marín
18 a 19h - ¿QUIÉN LE ZURCÍA LOS CALCETINES AL REY DE PRUSIA MIENTRAS ESTABA EN LA GUERRA? - Roger Ibáñez
18 a 19h - SHERLOCK HOLMES I LA CONSPIRACIÓ DE BARCELONA - Sergio Colomino i Jordi Palomé

UNIVERSAL – Rambla Catalunya 30 (con Diputació)
13 a 14h - SHERLOCK HOLMES I LA CONSPIRACIÓ DE BARCELONA - Sergio Colomino
16 a 17h - BARCELONA - Jaume Vidal i Pep Brocal
16 a 17h - SANGRE DE BARRIO - Jaime Martín

ALIBRI – Rambla Catalunya 21 (entre Gran via y Diputació)
11 a 12h - LYDIE - Jordi Lafebre
20 a 21h - ENJAMBRE – Susanna Martín i Raquel Gu

ABACUS – Plaça Catalunya
17 a 18h - BARCELONA - Jaume Vidal i Pep Brocal

FUNDACIÓ PARE MANEL – Rambla Catalunya (con Gran Via)
11 a 12h BARCELONA - Pep Brocal

ARKHAM COMICS – Rambla (altura Liceu)
12 a 13h - KHALID - Damián y Jordi Pastor
12 a 13h - BLECHKOLLER - Damián
 13 a 14h - SANGRE DE BARRIO - Jaime Martín
 16 a 17h - SHERLOCK HOLMES I LA CONSPIRACIÓ DE BARCELONA - Sergio Colomino i Jordi Palomé
17 a 18h - LA SÈRIE DE LA TEVA VIDA - Joan Sanz i Marc Zanni
19 a 20 h - MACBETH - Josep Mª Polls i Jordi Sempere

A PALMA:

GOTHAM – Carrer Sant Miquel
12,30 a 14h - LAS OSCURAS MANOS DEL OLVIDO - Bartolomé Seguí

NORMA – Carrer Nuredduna
16,30 a 17,45h - LAS OSCURAS MANOS DEL OLVIDO - Bartolomé Seguí

El CORTE INGLÉS – Avinguda Alexandre Rosselló
18 a 19h - LAS OSCURAS MANOS DEL OLVIDO - Bartolomé Seguí


Horaris subjectes a canvis d'última hora.

Cap comentari:

Publica un comentari