01 de maig 2015

Programa de la 3a Gutter Fest - Fira d´Autoedició i de Microedició de Barcelona

8 i 9 de Maig del 2015 
HANGAR http://hangar.org/
ENTRADA GRATUÏTA

Horaris:
8 maig – 16h a 00h
9 maig – 11h a 00h
 
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Participants: 
Turbo Comix/Nobo Doba (Sèrbia/Croacia/FR), Papier Machine (FR), Famicon Express (UK), Taste y Cool (FR), Mékanik Copulaire (FR), Centrala (UK), Tieten met Haar (Bèlgica), ¡Qué Suerte!, Adolfo Press, Apa Apa Cómics, Arròs Negre/La Miliciana , Bad Weather Press, Barba, Belleza Infinita, Boira Discos, Borobiltxo Libros, Bosta, Boston Pizza Records, Branca Studio, Bravas/Tania Terror/Nacho García, Chin-Chin Records (Mundiales), Compramos Cosas, Conxita y El Problema, Dehavilland, Disaikner, Do the Print, Ediciones Armadillo, Ediciones del martes, Ediciones Valientes, Ediciones Varano, Escuela de Arte de Murcia, Famèlic, Fanzine Bulbasaur, Fanzineología, Fatbottom Books, Fine Rats, Flia, Fluorescer, Fosfatina, Fulgencio Pimentel, Ghosttt Sausages, Hola Ediciones, Hola|Bonjour, Horriblemente Humano, Industrias Doc, Infancia en escabeche, Jose Ja Ja Ja/Ruohong Wu, Kitschic Ediciones, La Nova Cosmogonia, Lentejas Press, Lindero Libros, Loring Art, Los Bravú, Lupa y Sombrero, Màgia Roja, Maldo illustration, Mani in massa 2.0, Mar Estrama, Marc O'Callaghan, Marlene Krause, Marta Grimalt, Mazo publicaciones, Medalariso, Münster Studio, Néstor F., Petit Comité del Terror, Pin Tam Pon, Print Workers Barcelona, Projecte Úter, Psyclops Graphix, Publications for Pleasure, Pulpovisión, Rosacarmen, Sabandija Ediciones, San Jose Tapes, seara, Srta. Jess, Studio PRRS, TIK TOK, Triturbo, Zuloazul, Ultrarradio, Usted Ediciones, Zángano Cómix, Zosen/Mina Hamada.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
DIVENDRES 8 
16h. OBERTURA DE PORTES - Inici de la Fira 
18h. Xerrada “Projecte Úter” per Carles GOD.
/// CONCERTS ///
18.30h. Tom Hagan19.30h. Chili Greens20.30h. Magnetics21.30h. Iepi23.00h. Cadena
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
DISSABTE 9 
11h. OBERTURA DE PORTES - Inici de la Fira 
12h. Taller Infantil: “Pin Tam Pon”.
13h. Projecció: curts d’animació nacionals i internacionals realitzats per gent relacionada amb el món del còmic i la il·lustració. 
13.30h. Projecció del documental sobre autoedició, autonomia i producció col·lectiva: “On Crack!”, (CRACK! Festival).
17h. Taller de serigrafia.
18.30h. “Front gràfic de l'Est”, taula rodona i xerrades dedicades als següents projectes:- Fanzineología amb Alejandro Álvarez (València)- Tenderete/Archivo Gráfico Móvil/Ediciones Valientes, amb Martín López Lam (València)- Nobo Doba/Turbo Comix amb Johanna Marcadé (Sèrbia/França)
21.00h. Sorteig panera del Gutter Fest.
/// CONCERTS ///

16.00h. Ubaldo19.30h. Vidus20.30h. Kalashnikoff22.00h. Juventud Infinita23.00h. Familea Miranda
Més informació a Gutter Fest

Cap comentari:

Publica un comentari