22 d’abril 2013

Firmes a Norma Comics i de Norma Editorial per Sant Jordi


A continuació es detallen els horaris de firmes a Norma Comics Barcelona i de la resta de firmes dels seus autors per la ciutat de Barcelona i rodalies.

FIRMES NORMA COMICS BARCELONA
11,00 – 12,00h.
Álvaro Carmona – EL LIBRO DE LOS TIBURONES
Claudio Stassi  - BANDA STERN, BRANCACCIO, POR ESO ME LLAMO GIOVANNI
Josep Busquet • Fernando Blanco • Claudio Stassi – TALES from the END of the WORLD
Maxi Luchini – FEDERICO TENIS SOBRE HIELO
Ed – MANU EN LA PLAYA
12,00 – 13,00h.
Daniel Estorach • Julián López – AVUI M'HA PASSAT UNA COSA MOLT BÈSTIA
Martín Sauri • Pérez Navarro- ARTURO, La ODISEA
Nacho Fernández • Efepé – EL SUPERGRUPO
13,00 – 14,00h.
Josep Ma Polls • Jordi Sempere – MACBETH
Homs – El ÁNGELUS
Jordi Lafebre -LYDIE, LA ANCIANA QUE NUNCA JUGÓ AL TENIS…
JC. Bonache – HABITACIÓN INVADIDA, UNA VEZ DICHO ESTO
16,00 – 17,00h.
Oriol Hernández – La PIEL del OSO
Damián • Jordi Pastor – KHALID, BARCELONA TM, REVOLUTION COMPLEX
Sergio Colomino • Jordi Palomé – SHERLOCK HOLMES I LA CONSPIRACIÓ DE BARCELONA
Picanyol – OT, El BRUIXOT
Pascual Ferry – MR. BULB
Isabel Franc – ALICIA EN UN MÓN REAL
Susanna Martín – ALICIA EN UN MÓN REAL, SONRISAS de BOMBAY
17,00 – 18,00h.
Joan Sanz • Marc Zanni – La SÈRIE DE LA TEVA VIDA
Juan Giménez – Yo, DRAGÓN, EL CUARTO PODER
Jaime Martín – SANGRE de BARRIO, LO QUE EL VIENTO TRAE, TODO EL POLVO DEL CAMINO
Hernán Migoya • Joan Marín – PLAGIO, OLIMPITA
Patricia Geis – EN MARCHA, A LAVARSE LOS DIENTES
Bernardo Muñoz – MORBO, HAZAÑAS BÉLICAS
18,00 – 19,00h.
Enrique Fernández – CUENTOS DE LA ERA DE COBRA, AURORE
Izar Lunacek – PARAÍSO EXTRAVIADO
Sergio A. Sierra • Alex Sierra – YOKAI
Meritxell Ribas – PERGAMINO, PINCEL DE ZORRO, FRANKENSTEIN
Purita Campos – ESTHER Y SU MUNDO
19,00 – 20,00h.
Ruth Martínez • Antonio Plazas • Mitsuko Fukui – CIPANGO
Toni Fejzula • Bernardo Muñoz • Sergi Álvarez • Sagar • Santi Arcas – TALES FROM THE END OF THE WORLD
I a continuació els horaris de firmes dels nostres autors a les diferents llibreries de òmics de Barcelona i rodalies.

Pilarín Bayés (AMB BARRET… O SENSE)
ECI de Portal de l’àngel de 18 a 19,00h.
FNAC Triangle/Plaça Cataluña de 19,15 a 20,15h.
Picanyol (OT, EL BRUIXOT)
FNAC de l’Illa/Diagonal 557 de 11 a 12,00h.
ALIBRI de Rambla Catalunya 21 de 13 a 14,00h.
Ruth Martínez-Antonio Plazas y Mitsuko Fukui (LEYENDAS DE CIPANGO)
FNAC Las Arenas/Plaça Espanya de 17 a 18,00h.
Joan Sanz y Marc Zanni (LA SÈRIE DE LA TEVA VIDA)
UNIVERSAL en Ronda Sant Antoni, 9 de 13 a 14,00h.
FNAC de l’Illa/Diagonal 557 de 19 a 20,00h.
ALIBRI de Rambla Catalunya 21 de 20,15 a 21,00h.
Enrique Fernández (LOS CUENTOS DE LA ERA COBRA, AURORE) 
UNIVERSAL en Rambla Catalunya/Diputació de 19,30 a 20,30h.
Damián y Jordi Pastor (KHALID)
UNIVERSAL en Ronda Sant Antoni, 9 de 12 a 13,00h.
Josep Ma Polls y Jordi Sempere (MACBETH)
UNIVERSAL en Rambla Catalunya/Diputació de 11,00 a 12,00h.
NORMA Cómics Sabadell – Parades del Mercat Central de 17 a 19,00h.
Oriol Hernández (LA PIEL DEL OSO)
NORMA Cómics Sabadell – Parades del Mercat Central de 18 a 19,00h.
LANDRÓMINA Terrassa – Plaça Vella de 19,30 a 20,30h.
Álvaro Carmona (EL LIBRO DE LOS TIBURONES)
FNAC Las Arenas/Plaça Espanya de 13 a 14,00h.
Claudio Stassi (BANDA STERN, BRANCACCIO, POR ESO ME LLAMO GIOVANNI)
UNIVERSAL en Rambla Catalunya/Diputació de 12,30 a 13,30h.
Sergio Colomino y Jordi Palomé (SHERLOCK HOLMES I LA CONSPIRACIÓ DE BARCELONA)
UNIVERSAL en Ronda Sant Antoni, 9 de 18 a 19,00h.
Jaume Sanllorente y Susanna Martín (SONRISAS DE BOMBAY)
ALIBRI de Rambla Catalunya 21 de 17 a 18,00h.
Librería CLARET en c/ Roger de Lluria nº 5 de 19 a 20,00h (solo Jaume Sanllorente)
Jaime Martín (SANGRE DE BARRIO, LO QUE EL VIENTO TRAE, TODO EL POLVO DEL CAMINO)
ALIBRI de Rambla Catalunya 21 de 16 a 17,00h.

Cap comentari:

Publica un comentari