28 de maig 2009

Horaris de signatures del Saló: Glénat


Divendres 29 de maig

13:00h: MARIO TORRECILLAS (Santo Cristo), TYTO ALBA (Santo Cristo), PABLO H. (Santo Cristo)
17:00h: ABULÍ (Historias Negras, Torpedo), VÍCTOR GIMÉNEZ (Niño Malo)
18:00h: CARLOS GIMÉNEZ (Malos tiempos 36-39)
18:30h: PURITA CAMPOS (Esther y su mundo), CARLOS PORTELA (Las nuevas aventuras de Esther)

Dissabte 30 de maig

12:00h: DENIS LAPIÈRE (Un poco de humo azul, El vals del gulag), RUBÉN PELLEJERO (El silencio de Malka, El vals del gulag), MARIO TORRECILLAS (Santo Cristo), TYTO ALBA (Santo Cristo), PABLO H. (Santo Cristo)
13:00h: CARLOS GIMÉNEZ (Malos tiempos 36-39), JORGE GARCÍA (Les aventures imaginàries del jove Verne)
PEDRO RODRÍGUEZ (Les aventures imaginàries del jove Verne)
14:00h: ISAAC SÁNCHEZ (El retorn de l'home peix), DANIEL SERRANO (L'invasor microscòpic), JOSEP CASANOVAS (L'invasor microscòpic), ALEIX SALÓ (Fills dels 80)
17:00h: PURITA CAMPOS (Esther y su mundo), CARLOS PORTELA (Las nuevas aventuras de Esther)
JORDI BERNET (Historias Negras, Torpedo), TRINI TINTURÉ (Emma)
18:30h: MAN & EGO (Saltando al vacío), MIGOYA (Kung Fu Kiyo), ALEJO FITO (Cristo Nazareto, Mondo Lirondo), CALPURNIO (Cuttlas)

Diumenge 31 de maig

11:00h: ENRIQUE FERNÁNDEZ (La isla sin sonrisa, Libertadores), LUIS GARCÍA (Pompa y circunstancia)
12:00h: QUIM BOU (Serrallonga), NIKI NAVARRO (Serrallonga), SANTIAGO ARCAS (Sandra, Claus & Simón)
13:00h: JORGE GARCÍA (Les aventures imaginàries del jove Verne), PEDRO RODRÍGUEZ (Les aventures imaginàries del jove Verne), PABLO H (Santo Cristo), FELICIANO G. ZECCHIN (Peatones)
16:00h: CALPURNIO (Cuttlas), MIGOYA (Kung Fu Kiyo) ,ALEJO FITO (Cristo Nazareto, Mondo Lirondo)
17:00h: PURITA CAMPOS (Esther y su mundo), CARLOS PORTELA (Las nuevas aventuras de Esther), JORDI BERNET (Historias Negras, Torpedo)
18:30h: ISAAC SÁNCHEZ (El retorn de l'home peix), DANIEL SERRANO (L'invasor microscòpic), JOSEP CASANOVAS (L'invasor microscòpic), ALEIX SALÓ (Fills dels 80)

Dilluns 1 de juny

12:00h ENRIQUE FERNÁNDEZ (La isla sin sonrisa, Libertadores) LUIS GARCÍA (Pompa y circunstancia) FELICIANO G. ZECCHIN (Peatones)
13:00h QUIM BOU (Serrallonga) NIKI NAVARRO (Serrallonga) SANTIAGO ARCAS (Sandra, Claus & Simón)
ABULÍ (Historias Negras, Torpedo)

Cap comentari:

Publica un comentari